S prvními říjnovými dny se nám začíná v plné síle ukazovat podzim. Příroda se proměňuje, barví do příjemně červené, oranžové a hnědé, teplé sluneční paprsky naposledy ukazují svou sílu. A změny se postupně dějí i v nás lidech. Začínáme se připravovat na kratší dny, pomalu měníme lehké svetříky za teplejší bundy a některé z nás tohle období ovlivňuje i po fyzické a duševní stránce. 

Podzim je obdobím, kdy se někteří z nás mohou cítit více přetížení, unavení či vystresovaní. Naše terapeutické služby jsou vám stále k dispozici. Rádi vám pomůžeme prožít tento podzim s větším klidem a pohodou. A abychom vám to ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás speciální podzimní zvýhodněnou nabídku.

 

20% sleva na první konzultaci

Pokud jste se k nám dosud neodhodlali, ale víte, že terapeutickou podporu nyní potřebujete jako sůl, nastal ten správný čas. Nabízíme vám 20% slevu na první konzultaci u našich kvalifikovaných terapeutů. Bez ohledu na to, zda se potýkáte s úzkostí, depresí, stresem, přílišnou únavou nebo jinými obtížemi, naši terapeuti jsou tu, aby vám pomohli najít cestu, která vás z tohoto bludného kruhu vyvede.

 

Proč si vybrat právě nás

Chápeme, že je každý člověk jedinečný, a proto přistupujeme ke každému sezení individuálně. Naši terapeuti pracují tak, aby se co nejvíce přizpůsobili vám, vašim potřebám a potřebám vašich dětí.

Důvěra a bezpečí je u nás na prvním místě. Všechny konzultace probíhají v příjemném prostředí, kde se nemusíte obávat vyjádřit své pocity či emoce. Můžete hovořit zcela otevřeně bez obav z odsouzení. Jsme tu pro vás. Pokud vám vyhovuje více online terapie, jsme nakloněni i této variantě.

Naši terapeuti mají bohaté zkušenosti v práci s dospělými i dětmi. Dbáme na to, aby vám vždy poskytli perfektní služby. Je pro nás zásadní, aby měli odpovídající vzdělání a dále se rozvíjeli i prostřednictvím následných kurzů a dalších výcviků. Navíc procházejí také interními i externími supervizemi. 

O kvalitách našich terapeutů ostatně hovoří i více než 120 ověřených kladných recenzí na portálu Známý lékař.

 

Jak tuto nabídku využít

Využijte přímo našeho objednávkového formuláře. Do něj se dostanete kliknutím přímo ZDE (klikněte). Pak postupujte následovně:

  1. Vyberte si terapeuta, nebo nechte výběr na nás.
  2. Klikněte na Přeskočit balíčky a pokračovat ve vybrané službě.
  3. Vyberte si vhodný den a čas.
  4. Vyplňte své osobní údaje a zaklikněte, že souhlasíte s ukládáním a zpracováním osobních údajů.
  5. Přidejte slevový kupón START20.
  6. Proveďte platbu.
  7. Ve vybraný den a čas se dostavte na svou první terapii.

Slevový kupón platí pouze do 31. října 2023. Proto neváhejte a objednejte se ještě dnes.