Vítejte u seriálu „Není cena jako cena“, ve kterém se dočtete, co se skrývá za cenou každého psychoterapeutického sezení. Seznámíme Vás s osmi složkami, které se v ceně odráží. Seriál přináší náhled na přípravu terapeutů, jejich další rozvoj, možnosti a služby včetně terapeutického plánu.

Teď je čas podívat se na to, co terapii předchází a provází ji, a bez čeho se to neobejde.
Jaké postupy běžně najdeme u terapeutů a čím se Equita Therapy z.s. liší?
Opět malé srovnání:

Další administrativa

Agenturní terapeut či terapeut na volné noze

Pokud terapeut vyřizuje objednávání a placení v čase konzultace, je to na úkor času Vaší konzultace, objednáváte-li si konzultace vzdáleně, může být terapeut hůře k zastižení, protože se věnuje dalším klientům.

Terapeut Equita Therapy z.s.

Online objednací systémy, které jsou Vám k dispozici nonstop.

Asistentka recepce, která s Vámi vyřeší veškerou administrativu mimo čas konzultace, takže zvláště na první konzultaci je veškerý čas určen pro Vás a Vaše téma, místo vysvětlování podmínek terapie a řešení smluv.

Asistentka je naše, ale hlavně pro Vás, takže je připravena řešit Vaše specifické požadavky, a je-li to potřeba, zvládne za Vás i trochu hlídat a myslet ?.

Vyřizování objednávek, ohlašování změn, placení – to je součást služby, a bez nich se neobejde. Díky recepci a online systému lze dělat věci rychleji a pohodlněji. Zohledněte to při výběru svého terapeuta.