Vítejte u seriálu „Není cena jako cena“, ve kterém se dočtete, co se skrývá za cenou každého psychoterapeutického sezení. Seznámíme Vás s osmi složkami, které se v ceně odráží. Seriál přináší náhled na přípravu terapeutů, jejich další rozvoj, možnosti a služby včetně terapeutického plánu.

Ve finální části našeho seriálu se seznámíme s terapeutickým plánem. Ten také souvisí s cenou a je ukazatelem, který stojí za povšimnutí. Následující srovnání pomůže porozumět, jestli je terapeutický plán standardem, či výhodou: 

Terapeutický plán 

Agenturní terapeut či terapeut na volné noze

Obvykle není terapeutický plán. Dobří terapeuti s Vámi budou probírat a aktualizovat tzv. zakázku terapeutické práce, to však není terapeutický plán.

Terapeut Equita Therapy z.s.

Nastavujete a aktualizujete s Vaším hlavním terapeutem nebo určeným terapeutem na základě zakázky terapeutické práce.

Samozřejmostí je, že podobu terapeutického plánu musíte vy jako klient považovat za vyhovující.

Pokud si to přejete, může obsahovat pouze individuální sezení s hlavním terapeutem, ale síla terapeutického plánu je ve spolupracujícím týmu odborníků. Můžete tedy v rámci organizace využívat kvalifikace a dovedností dalších kolegů a vytvořit tak jeden smysluplný celek s obrovským potenciálem.

A v neposlední řadě Vám toto nabízí být součástí komunity a získat více podpůrných osob.

Věřte a vyzkoušejte, že je velmi uspokojivé, když celý tento organismus funguje a pracuje pro Vás.

Více o terapeutickém plánu v dalších materiálech, u asistentky recepce a Vašeho hlavního terapeuta.

Širší nabídka možností a služeb ovlivní rychlost, pestrost, i celkový výsledek terapie.  Jsme připraveni vyslechnout a vyhovět nárokům složením týmu a služeb přesně na míru. Terapeutický plán je dobrovolný a vždy jedinečný . Více o TP se dozvíte na: https://equitatherapy.cz/psychoterapie/terapeuticky-plan/, nebo se kdykoli obraťte s dotazy na svého terapeuta.