Každý, kdo někdy viděl koně zblízka ví, že tato majestátní zvířata během vteřiny načtou vše co se ve vás odehrává na vědomé, nevědomé, tělové, duchovní i prolhané úrovni. Běhěm jediného pohledu je jim jasné, co jste zač a jaký je váš aktuální bodycount, kolik peněz máte na účtu, o kolik jste naposledy přesáhli kontokorent, vše o vašich dopravních přestupcích, počtu nevěr, sexuálních praktikách, kterými byste se raději nechlubili, i drobné poklesky, jako je dloubání v nose na semaforu v autě, kdy jste si mysleli, že se nikdo nedívá.

Jsme proslulí jako poskytovatelé metody Equisdom® psychoterapie pomocí koní, a většinu času si naše knowhow uzkostlivě chráníme, před všemi nenechavými bosorkami i pány akademiky, co citují jen velmi laxně. S ohledem na blížící se globální ekologické katastrofy jsme se však rozhodli udělat výjimku a podělit se s vámi o velmi specifickou část našeho vědění – přece jen si to s sebou nechceme vzít do globálně otepleného nebe.

Je evidentní, že každý pohyb, pohled, grimasa, kterou kůň udělá má hlubší, až jasnovidný význam, který je vhodné využít pro osobní rozvoj.

Možné jste si mysleli, že kůň se při terapii občas normálně vysere, ale není tomu tak. Zvířata tak velmi empatická, propojující nás se světy duchovních dimenzí i tímto způsobem tělově konají za klienta a přinášejí do terapeutického pole významná sdělení. Je však třeba zachovávat sledování jednotlivých nuancí a do výkladu zahrnout i intuici a sdělení vyšších bytostí, aby bylo možno zachovat vysoce profesionální diagnostickou explanaci.

Seznamte se nyní se základy práce s koňským bobkem v terapeutickém poli:

Hromada jako od mamuta – značí klienta karmicky a osobnostně zablokovaného. Takový klient je pro terapeuta učiněný ráj. Představuje možnost mnoholeté spolupráce, při které mu bude pořád blbě a bude potřebovat vaši moc i pomoc. Je jedno, z kterého konce začnete a jak budete postupovat, takováto hromada předpovídá nedokončitelnou práci.

Hromada tvořící několik světadílů – ač to na první pohled nevypadá, jedná se o jednu hromadu. Vaše intuice vám již jistě napovídá, že podobně jako u Hromady jako od mamuta se jedná o velké množství nezpracovaných témat. Navíc je však tento klientovo nitro strukturované, někdy i do více osobností. Lze zpracovávat každý segment samostatně.

Tvrdé pevně slepené bobky – znamenají pevné až rigidní osobnostní struktury, při terapeutické práci používejte majzlík, abyste se vůbec pohnuli z místa.

Drobné úhledné bobečky souvisí obvyklé s příliš hodnými holčičkami. Bobky bývají vyskládané do úhledných útvarů, často také opatřeny mašličkou a lístkem s omluvou a věnováním. Ze svých mnoholetých terapeutických zkušeností vám mohu říci, že s tímto typem klientů v terapii postoupit nechcete, protože se poprvé v životě zdravě naserou – na vás.

Bobky v píci – naprosto marná práce, zanechte terapie – co odpracujete, vrátí se na začátek ve věčném koloběhu posraného života klienta.

Řídké hovno – souvisí s hystriónskou poruchou klienta – nebo terapeuta. Je na zvážení, kdo z nich to je. Ale když o tom tak přemýšlím – tak určitě klient. Určitě. Rozhodně!!!! Protože jak sakra byste mohli něco tak emočně zraňujícího o terapeutovi vůbec říct?????!!!!!!

Bobky uspořádané podobně jako stroužky pomeranče – předznamenávají úzkostnou až obsedantně kompulzivní povahu klienta. Při terapeutické práci dejte pozor, aby klient vašemu koni častým mytím neodstranil kopyta – na hřívu se vykašlete, ta doroste.

Hromada s výběžky ve tvaru chobotnice – vás varuje. Klient v jehož sessi toto nastalo spolupracuje s mafií, či alespoň s místním gangem pavlačových drben. Může také patři k šiřitelům dezinformací, anebo dokonce volí politické hnutí se kterým nesouhlasíte. Pokud se toto objeví, bez milosti klienta vyžeňte a zachraňte holý život.

Bobky uspořádané v hromadě do špice – poprvé přináší určitou terapeutickou naději. Tento klient dokáže dosahovat určitých výšin, této vlastnosti lze v terapii využít a klientovy úspěchy připsat na účet svých schopností. Je vhodné to klientovi patřičně vyfakturovat, abyste dodrželi etické pravidlo, že vám klient nemá být dlužen a vděčen.

Bobky na duchovní cestě – předznamenávají pozvolný mnohaletý osobní a duchovní růst vyspělé duchovní bytosti a pokud se v terapeutickém poli vyskytnou, jsou připisovány VŽDY skvělé osobnosti terapeuta.

Hromada, na kterou se slétají motýli – no je mi vás líto. Ale klient je mnohem duchovně pokročilejší bytost než vy. Vraťte mu veškeré peníze, které jste od něj dostali a navrch mu zaplaťte za čas, který jste mohli strávit v jeho přítomnosti. A STYĎTE SE!!!

 

Krásného apríla přeje Equita Therapy.