datum: 26. 4., 17. 5., 14. 6. 2024 (přihlašuje se na každý termín zvlášť)
čas: 16:30 – 19:30
místo konání: V Jámě 1, Praha 1
lektor: Mgr. Martina Švarcová, terapeutka Equita Therapy
cena: 1 200 Kč včetně materiálu za jedno setkání
počet účastníků: 10

Tato tři setkání jsou ochutnávkou arteterapie, kdy si vyzkoušíme nejrůznější techniky, pomocí nichž se setkáme se sebou sama a svou vnitřní krajinou. Nemusíte se obávat, že malování není vaší silnou stránkou. V arteterapii nemusíte umět malovat, jde především o váš prožitek.

0,0
0,0 z 5 hvězd (založeno na 0 hodnoceních)

Tři odpolední setkání jsou ochutnávkou arteterapie, kdy si vyzkoušíme nejrůznější techniky od čmáranice a muchláže až po vedenou imaginaci. Každé setkání nabídne jiné téma, pomocí kterého se setkáme se sebou sama a svou vnitřní krajinou. Hravým a tvořivým způsobem budeme objevovat nejrůznější podoby svého Já, mapovat své zdroje, své silné stránky i svá skutečná přání. A případně si posvítíme i na tzv. kostlivce ve skříni, abychom mohli vpustit do svého života čerstvý vítr. A co je velmi důležité. Vůbec není nutné umět malovat. V arteterapii jde především o náš prožitek. Postupně můžeme dokonce začít zjišťovat, že nás malovat baví a že nám to i jde :). Pozitivním vedlejším efektem arteterapie je rozvoj kreativity a schopnosti projevit sebe sama.

Co budete potřebovat:
Budete potřebovat pohodlné oblečení, případně zápisník na poznámky. Jinak veškerý výtvarný materiál bude na místě včetně drobného občerstvení a možnosti uvařit si kávu nebo čaj.

Jak to bude probíhat:
Na kurzu nás bude maximálně 10, aby měl každý z vás dostatečný prostor. Můžete se hlásit jak na celý kurz, tak na jednotlivá setkání. Na konci září se pak rozběhne pravidelná tvůrčí arte skupina, kde se budeme věnovat jednotlivým tématům více do hloubky a bude příležitost poznat více do hloubky i sebe sama. Rozvinout svůj tvůrčí potenciál a objevit své skryté poklady.

Maximální počet účastníků: 10

Pokud je tento seminář plně obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník, skrze kontaktní formulář níže.

Máte dotazy ? Kontaktovat nás můžete zde: