Mgr. Radka Matesová

Terapeut pro děti a dospělé

Hodnocení

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 z 5 hvězd (založeno na 18 hodnoceních)

T. K.

Rated 5,0 out of 5
10 března, 2023

Paní terapeutka je moc milá. Cítila jsem se příjemně po celou dobu konzultace, neskáče do řeči, vyslechne vás. A co je nejdůležitější, poradí. Určitě za ni ráda znovu zajdu, když bude potřeba.

Ověřené hodnocení

Zmeny chovani u 6 leteho ditete

Rated 5,0 out of 5
15 února, 2023

Radku jsem vyhledala filtrovanim na ZnamyLekar adiky jejimu napojeni na equiterapii, ktera mne velmi zaujala. Dcera ma za sebou zatim pouze prvni sezeni, pred tim probehlo jedno sezeni se mnou a dale bude dcera jiz pokracovat u koniku. Zatim mohu rici, ze Radka je skvela posluchacka, nesoudi, dobre se pta. Dcera (6 let) nemela jediny problem se ji otevrit a o sezeni mluvi i s nami doma a tesi se, az bude moci aplikovat rady od Radky na krizove situace 🙂 Vahala jsem nekolik mesicu, zda se obracet na psychologa s takto malym ditetem, ktere neproslo zadnym vyznamym traumatem, ale „pouze“ zmenami v rodine, v zivotnim rytmu atp., ktere se zacaly projevovat zachvaty vzteku, pomalosti, hadavosti, zasekavanim. I po takto kratke dobe jsem si jista, ze to jsou dobre invetstovane penize do budoucna a ve vztahu s dcerou nam pomohou a pomohou hlavne i ji vyrovnavat se se zivotnimi zmenami.

Ověřené hodnocení

K.B.

Rated 5,0 out of 5
8 února, 2023

Paní terapeutka je moc milá, sympatická a vzbuzuje důvěru. Dnes jsme měly první sezení s dcerou a i tu dokázala rozmluvit a přimět nenásilnou formou ke komunikaci. Věřím, že se nám podaří i vyřešit naše obtíže, ale na to je ještě brzy.

Ověřené hodnocení
O mně

Radka v sobě kombinuje rychlost, stabilitu a velikou laskavost, a tyto tři věci přirozeně vkládá do své terapeutické práce. Má velké zkušenosti s dětmi, které potřebují zároveň terapeutickou a zároveň speciálně pedagogickou péči. Své zkušenosti také uplatňuje při podpoře rodičů a harmonizování vztahů mezi rodiči a dětmi. Jejím celoživotním vnitřním motorem je potřeba učit se nové věci a cestou překonávat staré strachy…… a kromě toho je mistr světa ve štrůdlu, protože něčím se ty strachy zdolat musí.

Specializace
  • Koordinátorka terapeutických plánů
  • Individuální terapie
  • Terapie pro děti/rodiny
  • Párová terapie
  • Equisdom® – psychoterapie pomocí koní
  • Nápravy SPU a chování
Fotografie

[ngg src=“galleries“ ids=“3" display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0" number_of_columns=“3"]

Recenze

Nela

Paní terapeutka je milá, vstřícná, chápající, plná energie. Mohla jsem jí říct vše. Naslouchala a nesoudila. Ulevilo se mi. Moc…

Celá recenze

K.B.

Paní terapeutka je moc milá, sympatická a vzbuzuje důvěru. Dnes jsme měly první sezení s dcerou a i tu dokázala…

Celá recenze

Petra Váchová

Dekuji za konzultaci, pani Mgr. Matesová je velice sympatická, cítím se po návštěvě u ni klidneji a vyrovnaneji. Dekuji a…

Celá recenze