Ponykroužek s prvky terapie Equisdom®

Lektor:  Anna Herzánová
Odborný garant: Mgr. Jitka Herzánová
Skupina: 3-11 let
Ponykroužek

Anna Herzánová

Nabízíme Vašim dětem i Vám pravidelné setkávání s miniponíky. V přirozeném kontaktu se zvířaty jsou zařazena cvičení a hry, které vedou k lepšímu sebevědomí, dobrému nastavení hranic a rozvoji zdravějších vztahů s vrstevníky.

Snažíme se, aby si děti i dospělí s poníky vybudovali vztah, brali je jako živé bytosti a co nejlépe jim porozuměli. Poníci budou účastníkům  přáteli, ne autíčkem na povození. Pracujeme taky se vztahy ve skupince, se sebevědomím, nastavením hranic a dalšími tématy. Každá věková skupina má program odpovídající složení, schopnostem a potřebám skupinky.

Naši terapeuti Čiči a Tristan už se na Vaše děti těší.

Ve skupince bude 2 – 8 dětí.

Ponykroužek pro dospělé a dospívající. – Původně jsme ho úplně neplánovali…. 🙂 ale ono si to řeklo samo. Nejdříve si to chtěli zkusit i rodiče a bylo to moc hezké. Ale i dospělí, kteří nemají děti v ponykroužku, mají prospěch z terapeutické části o psychosomatice, sebeuvědomění, hranicích a vztazích. A i v dospělosti je důležité si tak trochu hrát s poníky. Tak jsme se rozhodli tento tvar pro dospělé vypsat jako novinku letošního podzimu, ať máte pro sebe dobrý čas a prostor. Těšíme se na Vás

Pozn.: Na miniponících nejezdíme. Nejedná se tedy o jezdecký výcvik. Poníci jsou velmi malí, hodní, bezpeční. 

Fotky z předchozích běhů si můžete prohlédnout -zde-.

Ponykroužek
Ponykroužek
Ponykroužek

Organizace kurzu

Naše online recepce vás bude kontaktovat a dořeší s vámi administrativu.

S dotazy se obracejte na online recepci 605 140 700 nebo info@equitatherapy.cz

Termíny:

  • Mladší děti 3 -11 let
Místo konání: Předboř č. ev. 18, 251 63 Strančice
Ponykroužek
Ponykroužek
Ponykroužek
Ponykroužek

S osobními údaji, které nám svěřujete, budeme zacházet pečlivě a s respektem. Poučení o zásadách ochrany osobních údajů (kdo svěřené osobní údaje spravuje, za jakým účelem, práva a povinnosti majitele osobních údajů a správce, obrana majitele osobních údajů), podrobnosti o povinnosti mlčenlivosti a vymezení Vašeho souhlasu s využitím výsledků naší společné práce v literární a vědeckovýzkumné činnosti v rámci chráněné metody Equisdom® naleznete ZDE. Podáním přihlášky vyjadřujete svůj souhlas s takto nastavenými podmínkami spolupráce.