Jak začít s terapií

Máme radost, že jste se rozhodli začít. Začátek může být pro někoho sice trochu děsivý, ale nebojte se. Terapie není o dokonalosti nebo dosažení zázraku na prvním setkání. Jde o proces, který potřebuje čas a trpělivost. Stačí, když přijdete s otevřenou myslí a s odhodláním na sobě pracovat. Společně budeme postupovat krok za krokem, abychom dosáhli vašich cílů.

1. Terapie

Nabízíme terapii pro dospělé (individuální terapie), pro děti, pro páry, rodiny – osobně nebo online.

Nejžádanější

Terapie

50 minut

Dospělí, děti, rodiny

V Jámě 8, 11000 Praha 1
nebo online
1 500 Kč

Terapie

50 minut

S Jitkou Herzánovou

Praha 1, 110 00, V Jámě 8
nebo online
2 000 Kč

2. Terapie ve stáji

Psychoterapie pomocí koní se hodí pro všechna témata terapeutické práce i osobnostního růstu. Hodí se i pro lidi, kteří s koňmi nemají zkušenost, dokonce i pro lidi, kteří mají z koní respekt.

Koně nám skrze svůj zdravý nervový systém pomáhají mnohem rychleji a účinněji dokončovat fyziologické procesy provázející trauma, stres, nepříjemné emoce a přinášejí úlevu.

Pomáhají nám vidět a modelovat různé vztahové vzorce a vzorce chování a zkoušet hledat vhodnější alternativy.

Terapie ve stáji

50 minut

Dospělí, děti, rodiny

Terapie ve stáji

50 minut

S Jitkou Herzánovou

3. Terapeutický plán

Efektivitě a bezpečí terapie můžeme navíc pomoci terapeutickým plánem.

Můžete si ho představit jako pobyt v lázních, kde absolvujete různé procedury, které se dohromady složí ve funkční celek. Někdy ani nejde úplně říci, která procedura zabrala. Prostě to funguje jako celek.

Co Vám terapeutický plán přináší:

  • Kromě svého hlavního terapeuta získáte koordinátora terapeutického plánu, který vám pomůže udržet orientaci a směr terapie.
  • Získáte zastupujícího terapeuta, který pro vás zajišťuje kontinuální péči v případě nutnosti potřeby intenzivnější péče.
  • Přináší smysluplnou koordinaci klienta s více odborníky.
  • Zastřešuje spolupráci s více členy jedné rodiny.
  • Možnost využití umu a specializací našich terapeutů

Nejedná se však o terapii ani terapeutické sezení, ale o organizační a vyhodnocovací schůzku.

Terapeutický plán

30 minut

4. Zpráva o průběhu terapie

Zpráva o průběhu terapie popisuje stav a změny, které jsou pozorovatelné v terapeutickém procesu. Zpracovává se obvykle po delší spolupráci, minimálně však po pěti uskutečněných konzultacích. V dlouhodobé spolupráci lze zachytit trend a rychlost změny potíží, se kterými klient přichází.

Před objednáním zprávy o průběhu terapie si prosím pozorně prostudujte, co tato zpráva je a co není -> VÍCE INFORMACÍ

Zpráva

4 300 Kč

5. Slevy a doporučení

Podporujeme práci na sobě, jak jen dokážeme. proto pro vás připravujeme různé možnosti. Často najdete na úvodní straně, či na sociálních sítích slevové kupony, připravujeme také balíčky, které kromě výhodnější ceny přináší řadu možností, jako bezplatný terapeutický plán, či přednostní objednání.

Konzultace můžete také nakoupit přes Benefit Plus, Sodexo, Chèque Déjeuner.

6. Dotovaná terapie

Lidé, kteří mohou doložit svou finanční tíseň (akutní, či dlouhodobou), mohou využít pomoci našich dobrovolníků, kteří jim pomohou sestavit individuální výzvy v rámci naší sbírky, či veřejně dostupných projektů. Nemůžeme vám tento způsob financování garantovat, ale často se podaří uspět a získat peníze pro zcela nebo částečně dotovanou terapii. Tato cesta není úplně rychlá a předpokládá také vaši účast a aktivitu na sociálních sítích.

Chcete-li se o této možnosti domluvit, napište nám vaše kontaktní údaje a pár slov o vaší situaci.: