Pomáháte nám pomáhat.

A to je velká věc!

Prostřednictvím vašich příspěvků dostávají další a další lidé šanci na lepší život, protože štěstí je dovednost, kterou můžeme najít i ve velmi temných životních zážitcích.

Sbírkový transparentní účet Koňto Equita Therapy:

2801562686/2010

Proč je vaše pomoc důležitá…

Každý člověk má schopnost přetavit bolestnou zkušenost v růst a zkušenosti, jen někdy je opravdu těžké začít sám, vlastními silami. A přesně tam přicházíte vy a vaše pomoc.

Některé příběhy snesou světlo světa a rádi se s vámi o ně podělíme, některé jsou příliš intimní na to, aby mohly snést svit obrazovek, ale i tam má pomoc hluboký smysl.

Můžete přispět na konkrétní účel.

Můžete přispět a dovolit nám určit příjemce.

A úžasné je, když budete přispívat pravidelně. Přece jen hojení i růst probíhají v čase.

Sbírkový transparentní účet Koňto Equita Therapy:

2801562686/2010

Jednorázová pomoc

Pošlete jakoukoliv částku na náš transparentní účet a ve vašem srdci se během chvilky rozlije skvělý pocit.

Děkujeme.

Pravidelná pomoc

Po pravidelných kapkách může vzniknout nádherná krápníková výzdoba. Anebo velký kus pomoci konkrétním lidem. Přispívejte pravidelně, je to jednoduché.

Zadejte prosím trvalý příkaz.

Děkujeme.

Rodina není důležitá věc. Je to všechno.“

Michael J. Fox

AKTUÁLNÍ PROJEKTY

Terapeutická podpora rodin samoživitelek a rodin se znevýhodněnými členy

Zaměřujeme se na poskytování terapeutické podpory rodinám v těžké životní situaci. S vaší pomocí můžeme nadále rozvíjet naše služby a dosahovat pozitivních změn v životech rodin. Vaše finanční příspěvky nám umožňují budovat zdravější a silnější komunitu, kde rodiny mají prostor pro růst a transformaci. Připojte se k nám a buďte součástí tohoto důležitého hnutí, které podporuje rodiny a jejich pohodu.

Pokud potřebujete naši pomoc, napište nám.

Jak se stát naším sponzorem

Jsme připraveni ocenit naše sponzory ze všech svých sil.

Napište nám. Připravíme darovací smlouvu a domluvíme se na všech dalších podrobnostech. Za vaši pomoc budeme velmi vděční. Vaše finanční podpora totiž může našim klientům nesmírně pomoci.

Uvítáme dobrovolníky na…

  • právní konzultace,

  • fundraising,

  • fotografie,

  • psaní a úpravu textů,

  • administrativní výpomoc,

  • procházky s poníky apod.

Děkujeme!

Potkali jsme už mnoho firem i jednotlivců, kteří nám pomohli finančně i praktickou pomocí.

Rádi bychom je jmenovali a oslavili jejich štědrost a laskavost. Téměř všichni však chtějí zůstat v anonymitě, a tak kromě laskavosti a štědrosti nezbývá než oslavit i jejich skromnost.

Myslím teď na rodinu, která nám přispěla na rozvoj webu, rodinu, která nám pomohla několika příspěvky na pořízení nového terapeutického koně Danteho. Vzpomínám také na skvělou a kreativní ženu, která nám pomáhala s propagací sbírky na nového koně. A opravdu si vážím opakované pomoci jedné velké akciové společnosti, která slovem dar myslí pomoc, z které nebude mít žádný profit.

Také chci zmínit dárce finanční pomoci, se kterými jsem neměla možnost se osobně poznat, ale jejichž příspěvky již doputovaly na místo určení.

Děkuji Vám všem. Vzniká tu něco hezkého. Něco pro všechny. A to je krásné – a ano, potřebuju další kapesník.

Jitka Herzánová

Mgr. Jitka Herzánová