Procházky s poníky

Vážení přátelé a milovníci koní.

Hledáme dospělé lidi nebo i rodiny s dětmi, které chtějí opakovaně docházet za poníky. Při návštěvě byste poníky vyčistili a buď s nimi šli na procházku nebo byli v areálu a zasportovali si. Čiči je důstojná dáma, která chodí pomalu, ale ráda si skočí přes překážku, Tristan (Tryskáč) je mladý sportovec a rád se proběhne. Zvládne i jogging. Poníci potřebují chodit na procházku spolu.

Na začátku je nutné zaškolení, kdy si vše ukážeme a vysvětlíme. Toto zaškolení probíhá o víkendech po domluvě. Docházet můžete podle kapacity v diáři.

V případě zájmu nám napište, ozveme se.

Pomoc v kanceláři

Jsme velmi rádi, že se mezi vámi najdou lidé, kterým dává smysl pomáhat. Oceníme pomoc jakéhokoliv druhu. Je jedno, zda to bude jednorázová pomoc, pár týdnů nebo dlouhodobá spolupráce. Budoucím studentům může pomoci potvrzení o dobrovolnictví, které přiloží k přihlášce na vysokou školu či výcvik. Ale rádi se necháme obohatit i lidmi, kteří hledají kousek smysluplnosti a hřejivého pocitu na hrudi. 

Pomůže nám jednoduchá administrativní výpomoc, jako skenování materiálů, celkem mechanické vyplňování věcí na počítači, apod. Ale oceníme i odbornou pomoc např. v oblastech jazykové korektury, psaní textů, grafiky, správy sociálních sítí, právní, či ekonomické rady, pomoc s žádostmi o granty, projekty, pomoc s přípravou kurzů a další. No vlastně – jestli nám chcete pomoci, napište, do čeho byste se chtěli a dokázali pustit.

Napište nám