Jana
Anna2026-01-25T12:47:53+02:00„Jsem se 4-letým synem v péči paní terapeutky a mohu jen vřele doporučit. Sezení probíhají ve velmi přátelském a pohodovém duchu, člověk nemá pocit, že by byl „pod mikroskopem“ nebo hodnocený, souzený. Paní terapeutka je strašně sympatická a příjemná, [...]



