1. Terapeutická praxe

Líbilo by se vám mít svoji praxi bez zbytečných starostí, získat naši profesionální podporu nebo si jen pronajmout prostory pro svou práci? Zaměřujeme se na podporu terapeutů a blízkých profesí při vytváření a provozování terapeutické praxe. Spolupráce na úrovni terapeutické praxe může probíhat třemi způsoby:

plná spolupráce (pronájem prostor + kompletní doplňkové služby*)

pronájem prostor pro konzultace

podpora Equita Therapy z. s. při online konzultacích

Jsme si vědomi toho, že práce s klienty je velmi náročná profese a zařizovat ještě všechny věci okolo je velmi vysilující.

Věnujte se klientům a sobě a zbytek nechte na nás. Nebo si vyberte formu spolupráce na míru.

V rámci soukromé praxe jsme připraveni přivítat kolegy, kteří:

  • budou pracovat v našich konzultovnách na Praze 1,
  • budou pracovat online,
  • si chtějí pouze pronajmout prostor pro práci,
  • mají již vlastní prostory, ale chtějí podporu a propojení v rámci týmu.

Požadujeme:

  • úplné vysokoškolské vzdělání humanitního směru,
  • kvalitní výcvik alespoň za polovinou,
  • živnostenské oprávnění.

Máte jinou profesi, která by se hodila do našeho multidisciplinárního týmu? Napište nám, probereme to.

* Doplňkové služby

Pronájem prostor

K dispozici vám budou vybavené prostory včetně běžných servisních služeb (úklid, káva, čaj apod.).

Objednávání a platby

Můžete využívat náš online rezervační a objednávací systém a naši recepci.

Webová prezentace a sociální sítě

Uděláme vám medailonek na našem webu, budeme vás promovat na našem blogu i sociálních sítích. Využít můžete i naši poradnu na Facebooku.

Inzerce

Inzerci služeb všech odborníků Equita Therapy provozujeme dlouhodobě a pravidelně. Kromě toho vám samozřejmě dokážeme pomoci s inzercí vaší specifické služby či nového kurzu.

Nadstandardní péče o klienty

Naše recepce se stará o spokojenost vašich klientů i po konzultaci. Systémem telefonické a mailové podpory se aktivně, ale nenásilně zajímáme, co vaši klienti potřebují.

Terapeutický plán

Terapeutický plán je specifická služba, se kterou máme dobrou zkušenost. Klient absolvuje půlhodinovou schůzku s koordinátorem, který s ním probere, jaké služby v jaké skladbě jsou vhodné pro něj či pro další rodinné příslušníky. Výsledkem je utužení vztahu s terapeutem, ujištění klienta na terapeutické cestě a smysluplné sdílení členů rodiny s dalšími terapeuty v souladu s etickým kodexem. Spolupracovat je prostě v tomto případě win-win-win řešení.

Dotované terapie

Jako nezisková organizace provozujeme sbírku a žádáme o peníze z projektů a výzev. Můžeme tak v menším množstvím přijmout klienty na dotovanou terapii či klienty se symbolickou spoluúčastí. Tyto klienty pak sdílíme se spolupracujícími terapeuty.

Podpůrné konzultace pro rozvoj praxe

Jsme vám k dispozici s našimi zkušenostmi při konzultacích či mentoringu, který vám pomůže rozjet úspěšnou praxi. Terapeut s plánem a vedením má dlouhodobě vždy lepší výsledky než ten bez plánu.

Informační servis

Staráme se také o to, aby se k vám dostaly novinky a informace o provozních věcech a zaváděných službách tak, abyste vždy byli v obraze a mohli dobře pracovat se svými klienty.

Supervize a intervize

Pro zájemce zajišťujeme za výhodných podmínek supervize s externím supervizorem i intervize v rámci Equita Therapy. Takto je vám odborná podpora v zádech, kdykoliv budete potřebovat.

Kolegové

Zajišťujeme možnost setkávání s kolegy z týmu, protože víme, že podpora a sdílení je nezbytnou součástí péče terapeuta o sebe sama. A kromě toho je to prima.

„Neváhejte, kontaktujte nás a společně probereme, co bude to pravé právě pro vás. Těšíme se na spolupráci.“

Mgr. Jitka Herzánová, zakladatelka

Máte zájem o zapojení do našeho multidisciplinárního týmu? Kontaktujte nás!