Michal

Rated 5,0 out of 5
26 února, 2024

Její neunavný zápal a odhodlání dosáhnout úspěchu pro každého klienta je opravdu inspirující a ukazuje, jak hluboko vnímá svojí práci jako poslání. Její maximálí nasazení pro pro úspěch klientů odhaluje nejen její profesionalitu, ale i hluboké lidské pochopení a empatii, které jsou v terapii tak cenné.

Ověřené hodnocení

Eva

Rated 5,0 out of 5
21 února, 2024

Paní Alena skvěle odvádí svou práci. Využila jsem ji jako koučku, kdy zadanou zakázku, která se týkala motivace splnila na jedničku. Její pracovní nasazení a empatický přístup jen tak někde nenajdete. Velmi doporučuji využít její služby i co se týče terapií, dle mé zkušenosti bude perfektní ve všech oblastech své praxe.

Ověřené hodnocení

Jana Trachtová

Rated 5,0 out of 5
7 ledna, 2024

Alena je skvělá koučka s profesionálním přístupem a schopností klást správné otázky, které mi otevřely nové obzory v mých tématech. Její aktivní přístup byl vždy mimořádný.

Jana Trachtová

Ověřené hodnocení

Tereza Milerová

Rated 5,0 out of 5
5 prosince, 2023

Alena Špaková je prvním člověkem v mém životě, který mi pomohl odemknout mou 13. komnatu. Velice si vážím jejího vnímavého přístupu a podpory v mém dalším směřování.

Uvědomila jsem si při koučování spoustu věcí, které mě posouvají dopředu a vidím svět kolem sebe více barevnější a veselejší. Už vím, kam a za čím jít…

Děkuji

Tereza Milerová /20 let/.

Ověřené hodnocení