VK Paní psychoterapeutka je velice příjemná, docházím k ní 3 měsíce a jsem s ní velice spokojen. Oceňuji zejména vysokou empatii. Mohu jedině doporučit! Tadeáš2026-01-25T12:47:59+02:00 Podobné příspěvky J. J. ML ML Martha Martha Č. Č.