Alena Špaková, DiS.

5,0
5,0 z 5 hvězd (založeno na 4 hodnoceních)

Terapeut pro děti a dospělé

nebo

+420 605 140 700

Věřím, že každý člověk může být v životě spokojený. Lidská spokojenost bývá někdy velký a náročný cíl, který znamená pro každého něco jiného a cesta nemusí být vždy snadná. Možnost stát se třeba prvním krokem a součástí cesty za spokojeností ostatních, je pro mě velkou výzvou a inspirací. Svou práci zakládám na důvěře, porozumění a respektu, jak k sobě, tak k ostatním.

Baví mě heslo, že nemožné je pouze nevyzkoušené a ráda pomáhám ostatním objevit nová řešení a pohledy na věc.

V nepracovním životě mám blízko k pohybu, přírodě, umění a vlastní kreativní tvorbě.

Specializace

  • Individuální terapie pro děti 12+ a dospělé
  • Koučink/motivační rozhovory pro dospělé a děti 12+
  • Motivačně výchovné rozhovory pro děti 12+
  • Odborné sociální poradenství
  • Krizová intervence

Hodnocení

5,0 z 5 hvězd (založeno na 4 hodnoceních)

Michal

26 února, 2024

Její neunavný zápal a odhodlání dosáhnout úspěchu pro každého klienta je opravdu inspirující a ukazuje, jak hluboko vnímá svojí práci jako poslání. Její maximálí nasazení pro pro úspěch klientů odhaluje nejen její profesionalitu, ale i hluboké lidské pochopení a empatii, které jsou v terapii tak cenné.

Ověřené hodnocení

Eva

21 února, 2024

Paní Alena skvěle odvádí svou práci. Využila jsem ji jako koučku, kdy zadanou zakázku, která se týkala motivace splnila na jedničku. Její pracovní nasazení a empatický přístup jen tak někde nenajdete. Velmi doporučuji využít její služby i co se týče terapií, dle mé zkušenosti bude perfektní ve všech oblastech své praxe.

Ověřené hodnocení

Jana Trachtová

7 ledna, 2024

Alena je skvělá koučka s profesionálním přístupem a schopností klást správné otázky, které mi otevřely nové obzory v mých tématech. Její aktivní přístup byl vždy mimořádný.

Jana Trachtová

Ověřené hodnocení

Životopis

Fotografie