B. H.
Tadeáš2026-01-25T12:47:57+02:00Má zkušenost s paní terapeutkou byla skvělá. Rozhovor byl klidný, upřímný a bez jakéhokoliv strachu či studu. Také jsem za celou dobu konzultace nepociťovala sebemenší nátlak, s čímž mám zkušenosti například u rodiny, či přátel a celkově se cítila [...]



