tadeas

O Tadeáš

Tento autor ještě nevyplnil žádné detaily.
So far Tadeáš has created 227 blog entries.

S.N.

2026-01-25T12:47:58+02:00

Paní terapeutka je nesmírně milá, vřelá a empatická, na setkání mě vyslechla s trpělivostí a pochopením. Bylo pro mě důležité najít pomoc v člověku, který ke mně bude citlivý a nebudu se cítit souzena. Už v prvních vteřinách jsem [...]

S.N.2026-01-25T12:47:58+02:00

T. K.

2026-01-25T12:47:58+02:00

Paní terapeutka je moc milá. Cítila jsem se příjemně po celou dobu konzultace, neskáče do řeči, vyslechne vás. A co je nejdůležitější, poradí. Určitě za ni ráda znovu zajdu, když bude potřeba.

T. K.2026-01-25T12:47:58+02:00

Emma

2026-01-25T12:47:58+02:00

Paní terapeutka je moc milá a má laskavý přístup. Jsem ráda, že k ní chodím.

Emma2026-01-25T12:47:58+02:00

Nela

2026-01-25T12:47:58+02:00

Paní terapeutka je milá, vstřícná, chápající, plná energie. Mohla jsem jí říct vše. Naslouchala a nesoudila. Ulevilo se mi. Moc se těším na další setkání.

Nela2026-01-25T12:47:58+02:00

K.B.

2026-01-25T12:47:58+02:00

Paní terapeutka je moc milá, sympatická a vzbuzuje důvěru. Dnes jsme měly první sezení s dcerou a i tu dokázala rozmluvit a přimět nenásilnou formou ke komunikaci. Věřím, že se nám podaří i vyřešit naše obtíže, ale na to [...]

K.B.2026-01-25T12:47:58+02:00

Petra Váchová

2026-01-25T12:47:58+02:00

Dekuji za konzultaci , pani terapeutce je velice sympatická , cítím se po návštěvě u ni klidneji a vyrovnaneji. Dekuji a těším se na příští návštěvu

Petra Váchová2026-01-25T12:47:58+02:00

ML

2026-01-25T12:47:58+02:00

Pani terapeutka je velmi mila. Bola som u nej so synom - 5let - u ktoreho som vypozorovala zvlastne znamky spravania. Syn sa dokazal s pani terapeutkou rozpravat, odpovedat jej. Nakoniec sme vsetko uzatvorili prvou navstevou, kedy mi pani [...]

ML2026-01-25T12:47:58+02:00

M.J.

2026-01-25T12:47:58+02:00

Se sezením u paní Magistry jsem byla nadmíru spokojená, je velmi empatická, milá, dcera se neměla problém otevřít a přijmout její názor a radu, velmi doporučuji a paní terapeutce moc děkuji

M.J.2026-01-25T12:47:58+02:00

J.

2026-01-25T12:47:58+02:00

Zatím moje první návštěva, ale setkání bylo příjemné a přínosné. Určitě budou pokračovat a objednám se na příště

J.2026-01-25T12:47:58+02:00

ML

2026-01-25T12:47:58+02:00

Pani Ľubica Mesarošová bola velmi mila. Bola som u nej kvoli synovi, s ktorym nam viazne komunikacia . Pani Mesarošová sa snazila moj problem pochopit, citila som sa pri nej uvolnene, coho som sa bala, nakolko to bola moja [...]

ML2026-01-25T12:47:58+02:00
Přejít nahoru