S.N.
Tadeáš2026-01-25T12:47:58+02:00Paní terapeutka je nesmírně milá, vřelá a empatická, na setkání mě vyslechla s trpělivostí a pochopením. Bylo pro mě důležité najít pomoc v člověku, který ke mně bude citlivý a nebudu se cítit souzena. Už v prvních vteřinách jsem [...]



