Jitka Str.
Tadeáš2026-01-25T12:47:57+02:00Po smrti manžela jsem byla na dně a můj syn se uzavřel do sebe a nechtěl komunikovat s okolím. Paní terapeutka byla velmi empatická, milá a se synem si hezky povídala. Po několika návštěvách se syn pomalu začal vracet [...]



