T. K.
Tadeáš2026-01-25T12:47:58+02:00Paní terapeutka je moc milá. Cítila jsem se příjemně po celou dobu konzultace, neskáče do řeči, vyslechne vás. A co je nejdůležitější, poradí. Určitě za ni ráda znovu zajdu, když bude potřeba.
Dekuji za konzultaci , pani terapeutce je velice sympatická , cítím se po návštěvě u ni klidneji a vyrovnaneji. Dekuji a těším se na příští návštěvu
Pani terapeutka je velmi mila. Bola som u nej so synom - 5let - u ktoreho som vypozorovala zvlastne znamky spravania. Syn sa dokazal s pani terapeutkou rozpravat, odpovedat jej. Nakoniec sme vsetko uzatvorili prvou navstevou, kedy mi pani [...]
Very kind approach. She helped through very difficult times. Depression has no more control over my life. She helped me to feel and think more competent. I highly recommend her service. Thank you!

