Je to vlastně jednoduché – STAČÍ PŘIJÍT.

Začátek může být pro někoho trochu děsivý, ale nebojte se. Terapie není o dokonalosti nebo dosažení zázraku na prvním setkání. Jde o proces, který potřebuje čas a trpělivost. Stačí, když přijdete s otevřenou myslí a s odhodláním na sobě pracovat. Společně budeme postupovat krok za krokem, abychom dosáhli vašich cílů.

Jak začít s terapií

Máte na výběr několik možností, jak začít:

1. Vím, ke komu chci jít:

Můžete si rovnou vybrat terapeuta a objednat se k němu

2. Hlavně brzy:

Pokud nevíte, koho si vybrat, můžete využít naší možnosti „konzultace co nejdříve“. Sami za vás vybereme vhodného terapeuta, který bude mít čas co nejdříve.

3. Vůbec nevím, kudy do toho:

Další možností je objednat si 30 minut terapeutický plán. Na této konzultaci spolu probereme vaše potřeby a naplánujeme, jaká forma terapie a s jakým terapeutem by vám nejlépe vyhovovaly. Chceme, abyste měl/a jasnou představu o tom, co vás čeká, a cítil/a se maximálně komfortně.

Doufám, že se necháte inspirovat možnostmi, které máme k dispozici. Náš tým zkušených terapeutů je tu pro vás a chce vám nabídnout podporu na vaší cestě k pozitivním změnám.

Zvedněte hlavu vzhůru a pojďte zažít pozitivní změny ve svém životě. Jsme tady, abych vás podpořili a pomohli vám na cestě k osobnímu štěstí a rovnováze.

Pomůžeme Vám!

Vaše Equita Therapy

Chcete si přece jen ještě víc věcí přečíst? Doporučujeme následující: