Je nejvyšší čas představit vám naši další novou terapeutku Vlaďku, ke které se můžete již nyní od února objednávat.

Vlaďka nám o sobě prozradila:

„Věřím, že vnitřní jádro každého z nás je zdravé, ničím nedotčené a touží po autentickém projevu. K tomuto zdravému jádru vede velmi individuální cesta. Mým úkolem je pomoci svým klientům zorientovat se v sobě samém, hledat nové cesty rozvoje, vystoupit z kruhu, během něhož jsou neschopni pohnout se z místa, hledají úlevy nezdravými způsoby či mají problémy ve vztazích.
 
Vycházím ze svého několikaletého studia na lékařské fakultě Univerzity Karlovy a tréninku v Compassionate Inquiry Gabora Maté a Dat Draham Kaura a svým klientům nabízím podporu, pomoc, nápady, ale především prostor pro ně samotné a pro hledání vnitřní pravdy.
 
Já sama si nejraději dobíjím energii meditacemi, cvičením, prací s dechem či psaním. Už více než rok se také učím jízdě na koni, která je pro mě mnohdy výzvou, odpočinkem i sportem. Miluju čas strávený s přáteli, zvířaty, poslouchám rozhovory a čtu. Klid, uvolnění a krásu hledám v přírodě a na cestách.“
 
Vlaďka se zabývá jako adiktolog poradenstvím při závislostech, ale obracet se na ni můžete s jakýmkoliv tématem, které vás tíží – vztahy, práce, škola, deprese, somatické i psychosomatické potíže, traumata apod. Pracuje s adolescenty od 12 let i dospělými, a to osobně či online. Navíc můžete využít i jejích jazykových zkušeností. Kromě češtiny vede terapie také v angličtině.
 
Konzultaci si u Vlaďky můžete rezervovat přímo zde.